Medyczno-Psychologiczna Pracownia Wczesnej Interwencji

Nasza Misja

W naszej pracowni kładziemy przede wszystkim nacisk na holistyczne podejście do człowieka. Według tej idei człowiek zdrowy to nie tylko prawidłowo funkcjonujący organizm ale i zdrowa psychika. Dlatego staramy się na równi skupiać na sferze fizycznej, duchowej oraz mentalnej człowieka.

Głównym obszarem naszych zainteresowań jest psychofizjologia i jej szerokie zastosowanie zarówno w rozwijaniu zdolności umysłowych człowieka  jak i możliwości terapeutycznych. Dzięki nowoczesnej aparaturze i posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie pomagać zarówno w leczeniu chorób ciała jak i  ducha w sposób bezinwazyjny i pozbawiony skutków ubocznych.

Priorytetem naszych działań jest pomagać Państwu w integracji trzech podstawowych elementów funkcjonowania jakimi są ciało, umysł i emocje . Szczególny nacisk kładziemy na pracę z ofiarami przemocy w rodzinie, ofiarami wypadków samochodowych, katastrof, oraz osobami chorymi i  kalekimi.

Nasz warsztat pracy opieramy zarówno na własnych długoletnich doświadczeniach, jak również najnowszych odkryciach naukowych i wiedzy ekspertów. W poszukiwaniach rozwiązań dla Klientów staramy się nie ograniczać do utartych podziałów na poszczególne dziedziny wiedzy.

Powierzone nam przez Państwa zaufanie zobowiązuje, dla tego nie ustajemy w podnoszeniu naszych kwalifikacji i doskonaleniu standardu usług. Znacząco powiększające się grono stałych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Kontakt