Nasza Misja

W naszej pracowni kładziemy przede wszystkim nacisk na holistyczne podejście do człowieka. Według tej idei człowiek zdrowy to nie tylko prawidłowo funkcjonujący organizm ale i zdrowa psychika. Dlatego staramy się na równi skupiać na sferze fizycznej, duchowej oraz mentalnej człowieka.

Głównym obszarem naszych zainteresowań jest psychofizjologia i jej szerokie zastosowanie zarówno w rozwijaniu zdolności umysłowych człowieka jak i możliwości terapeutycznych. Dzięki nowoczesnej aparaturze i posiadanej wiedzy jesteśmy w stanie pomagać zarówno w leczeniu chorób ciała jak i ducha w sposób bezinwazyjny i pozbawiony skutków ubocznych.

Priorytetem naszych działań jest pomagać Państwu w integracji trzech podstawowych elementów funkcjonowania jakimi są ciało, umysł i emocje .

Szczególny nacisk kładziemy na pracę z ofiarami przemocy w rodzinie, ofiarami wypadków samochodowych, katastrof, oraz osobami chorymi i kalekimi.

Nasz warsztat pracy opieramy zarówno na własnych długoletnich doświadczeniach, jak również najnowszych odkryciach naukowych i wiedzy ekspertów. W poszukiwaniach rozwiązań dla Klientów staramy się nie ograniczać do utartych podziałów na poszczególne dziedziny wiedzy.

Powierzone nam przez Państwa zaufanie zobowiązuje, dla tego nie ustajemy w podnoszeniu naszych kwalifikacji i doskonaleniu standardu usług. Znacząco powiększające się grono stałych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.

W czym pomagamy

W naszej pracowni znajdziesz pomoc w sytuacji kiedy:

doświadczyłeś kryzysu psychicznego spowodowanego przemocą domową, wypadkiem komunikacyjnym, klęską naturalna czy przemysłową
zmagasz się z chorobą, inwalidztwem lub kalectwem
potrzebujesz wsparcia w procesie uczenia się, zwiększenia koncentracji
szukasz sposobu na zwiększenie kreatywności i pozytywnego myślenia
jesteś przemęczony, zestresowany, nie możesz spać, masz obniżone samopoczucie
masz syndrom „wypalenia zawodowego”, depresję
cierpisz na bulimie czy anoreksję
masz problemy z nauką (dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia)
chorujesz na padaczkę, chorobę Parkinsona
nie potrafisz zapanować nad emocjami (agresja, apatia, ADHD, ADD)
nie radzisz sobie z lękami, fobiami, natręctwami czy uzależnieniem
czujesz się chory, mimo że według lekarzy nic Ci nie dolega
cierpisz na grzybicę, choroby pasożytnicze, choroby układu pokarmowego, alergie
walczysz z bólem czy stanami zapalnymi
chcesz nauczyć się w pełni wykorzystywać możliwości swojego mózgu
Przyjdź, zobacz jak pracujemy, porozmawiaj o swoich potrzebach – jesteśmy tu dla Ciebie.

Nasz zespół

Bernadeta Głębicka

Założyciel Pracowni Wczesnej Interwencji „Nadzieja”. Psychoterapeuta i neuropsycholog kliniczny, specjalista w dziedzinie traumy, trener Biofeedback. Posiada wieloletnie doświadczenie jako psychofizjolog. Propagator diagnostyki i leczenia metodą biofizykalną. Prowadzi psychoterapię ukierunkowaną na pomoc ofiarom przemocy domowej, wypadków komunikacyjnych, katastrof przemysłowych i kataklizmów naturalnych. Specjalizuje się również w pomocy w adaptacji do starości, śmierci oraz choroby i kalectwa. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na holistyczne uwarunkowania przyczyn powstawania chorób fizycznych i zaburzeń psychicznych. Od lat zajmuje się promocją zachowań prozdrowotnych podnoszących jakość życia.