Czym jest Terapia Mora?

Każdy człowiek posiada specyficzny rodzaj drgań elektromagnetycznych. Drgania te mogą być zaburzone przez obecność w ciele obcych organizmów lub szkodliwych substancji. Czerpiąc z najnowszych osiągnięć biofizyki Terapia Mora pozwala zdiagnozować przyczyny zaburzeń w Twoim organizmie i na nowo przywrócić jego harmonijne działanie.

Terapia MORA to efekt prac niemieckich naukowców, którzy opierając się na zasadach biofizyki skonstruowali urządzenie do biorezonansu. Dzięki niemu możliwe jest wgranie do organizmu chorego prawidłowych drgań, odpowiedzialnych za uzdrowienie wadliwie funkcjonujących układów. Terapia Mora to nieinwazyjna, bezbolesna i pozbawiona efektów ubocznych alternatywa dla medycyny konwencjonalnej.

Na czym polega Terapia Mora

Istotą Terapii MORA jest odbiór oraz odbicie drgań elektromagnetycznych z badanego organizmu. Badanie przeprowadzane jest za pomocą przymocowanych do nóg elektrod. Odebrane przez nie sygnały przekazywane są do aparatu MORA SUPER. Urządzenie analizuje je i przetwarza wysyłając z powrotem do organizmu zharmonizowane fale. Jednocześnie odbija zakłócenia wytwarzane przez obce organizmy lub uszkodzone narządy usuwając źródło schorzenia.

Efekty terapii widać już po pierwszym zabiegu. Pełna poprawa stanu zdrowia nastąpi po usunięciu szkodliwych czynników z leczonego organizmu. Dlatego ważne jest wspomaganie terapii przez picie dużej ilości wody.

Terapia MORA to efekty odczuwalne od zaraz. Jednak już jedna sesja wystarcza do uruchomienia w organizmie procesów samouzdrawiania.

W wyniku terapii możliwe jest wystąpienie krótkotrwałego stanu pogorszenia. Może się on objawiać:

zwiększonym wydalaniem
nieprzyjemnym, intensywnym zapachem skóry
swędzeniem


Dla kogo Terapia MORA?

Jeśli cierpisz z powodu złego samopoczucia, zauważasz u siebie nietypowe objawy, mimo że wyniki badań nie wskazują jednoznacznie przyczyn, może to świadczyć o nieuświadomionej chorobie.
Dzięki Terapii MORA możesz wyprzedzić pogorszenie stanu zdrowia dzięki szybkiej, pewnej i bezbolesnej diagnostyce.

Terapia MORA to również sprawdzona metoda leczenia:

alergii
grzybic i chorób pasożytniczych
zatruć
chorób układu krążenia, układu pokarmowego i wydalniczego
ostrych i chronicznych stanów bólowych i zapalnych
cukrzycy
osteoporozy
chorób reumatycznych
Zapytaj, i sprawdź czy i Tobie może pomóc Terapia MORA!

tel.: +48 516 075 016

mail: info@thymus-med.pl